Кума головлікаря торгує в Запорізькій обллікарні операційними медикаментами втридорога

Поліція підозрює посадовців КУ «Запорізька обласна клінічна лікарня» Запорізької облради у зловживанні службовим становищем для отримання незаконних доходів.

Про це стало відомо з ухвали Комунарського районного суду м. Запоріжжя, куди слідчий звернувся з клопотанням в рамках кримінального провадження №12016080040004076 від 15.08.2016 року, повідомляють «Наші гроші».

В ході досудового розслідування поліція встановила, що офіційно лікарня не співпрацює з благодійними фондами. Але за її адресою зареєстровано благодійний фонд «Пульс», засновниками якого є жителі Куйбишевського району Запорізької області, де проживає і тесть головного лікаря. Через «Пульс» відбувається закупівля товарів медичного призначення, меблів і інших товарів для ЗОКЛ.

Також поліція стверджує, що знайшла зловживання при використанні в лікарні службового транспорту. Так, за дорожніми листами, головного лікаря одночасно і цілодобово возять два автомобілі з одним водієм. Також паливо списується на транспорт, який має стан металобрухту і не виїжджає з гаражу. Крім того, водієм числиться заступник головлікаря, яка навіть не має страховки.

Слідство встановило, що на підставі договору від 2015 року закупівлю і видачу медикаментів на операції проводить ТОВ «Медімпекс», директором якого є кума головного лікаря ЗОКЛ. При цьому, фірма продає ліки по завищеним в 2,5-3 рази цінам. «Медімпекс» створила собі склад медикаменті на території лікарні, хоча в неї не має договору оренди, порушені умови зберігання ліків.

Слідча в суді заявила клопотання про доступ та вилучення договору між лікарнею та «Медімпекс» і суддя це лопотання задовольнив.

Головним лікарем ЗОКЛ є Ігор Шишка.

ТОВ «Медімпекс» очолює Марина Ященко, власниками фірми вказані мешканці Запоріжжя Василь Кондрашов, Віктор Кривцун та Олександр Куріпко.

Як повідомляв «Ні корупції!», 25% українців заявили про факти корупції в медицині. Так, за результатами опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» у жовтні 2016 року, 69% опитаних українців заявили, що у них не вимагали хабара за лікування або медичні послуги протягом останніх двох років, а 25% опитаних відзначили наявність фактів корупції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ КЛИЧКУ ЗНАДОБИВСЯ РІК, ЩОБ ЗВІЛЬНИТИ ЧИНОВНИКА, ЯКИЙ ВТРИДОРОГА ЗАКУПОВУВАВ ЛІКИ

СІЧНЕВЕ ПОВСТАННЯ ЛІКАРІВ ПРОТИ МОЗ. ЧОМУ ПРОВІДНІ МЕДИКИ НЕ ХОЧУТЬ РЕФОРМ НОВОЇ КОМАНДИ УЛЯНИ СУПРУН

ЛАМАЄМО СХЕМУ ЗАКУПІВЛІ ЛІКІВ ЧЕРЕЗ ПРОКЛАДКИ. ПРОКЛАДКИ – В АГОНІЇ