Замах на музей у Пирогові

9 лютого 2017 року  в Київраді планують вчинити кримінальний злочин – роздерибанити охоронні зони Національного музею архітектури та побуту України.
 
А саме, мова йде про 10 га мальовничого трикутного поля, розташованого між музеєм, НПП "Голосіївський" та вулицею Академіка Заболотного - поля, яке створює неповторний антураж для музею і яке не змогли забудувати за жодної влади! Ні комуністи, ні забудовники незалежної України за попередніх президентів не змогли забудувати територію навколо національного надбання – музею народної архітектури та побуту України.
 
І от тепер, після другого Майдану, після тисяч жертв, у час, коли на війні гинуть наші воїни – Україну знищують зсередини!
Отже, маємо наслідки прийняття Київрадою злочинного ДПТ в районі вулиць Академіка Лебедєва, Академіка Заболотного та Метрологічна у Голосіївському районі м. Києва. Дане ДПТ, до речі, зараз оскаржується в суді.
 
Нагадую, що забудова поля біля музею архітектури за законом неможлива, оскільки це і охоронювані зони музею, і територія так званого південного історичного ареалу Києва (де неможлива не тільки забудова, а й навіть зміна ландшафту), і територія, де мають бути розташовані буферні зони Національного природного парку "Голосіївський".
 
Тож, закликаю негайно організуватись для спротиву черговому злочину проти України!
 
Закликаю депутатів – не допустити ганебного голосування!
 
Закликаю журналістів – взяти під свій контроль дану проблему!
 
Закликаю всіх активістів та місцевих мешканці – перешкоджати будь-яким спробам незаконного будівництва!
 
Звертаюсь до прокуратури – захистіть інтереси держави!
 
Дане питання в розділі "3.5.Надання/передача" порядку денного засідання Київради 09. 02. 2017 сформульоване під номером 16 наступним чином:
 
"Про надання комунальному підприємству з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "Спецжитлофонд" земельної ділянки для будівництва, обслуговування та експлуатації житлових будинків з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення та об'єктами соціально-побутової інфраструктури на вул. Академіка Заболотного, 29 у Голосіївському районі м. Києва. (Д-7892). (Від 30.11.2016 №08/231-4764/ПР)."
 
Михайло Погребиський, Фейсбук