Докорінного перелому в боротьбі зі злочинністю цього року не буде – Князєв

Голова Національної поліції України Сергій Князєв не очікує зниження рівня злочинності в 2017 році.

Про це він сказав у програмі «Лівий берег із Сонею Кошкіною».

«Я хотів би бути оптимістом у цьому питанні, але я реаліст. Соціальна ситуація в країні така, що я не впевнений, що в 2017-му буде корінний перелом у боротьбі зі злочинністю», - заявив він.

Князєв пояснив: щоб знизити рівень злочинності в країні, потрібно змінити ситуацію в країні.

«Економіка зростає не так швидко, а реформи тривають. Ті, що відбули покарання чи отримали умовне покарання не вишикувалися в чергу на біржу праці. Ми говоримо про вуличну злочинність: гопники, злодії, квартирні злодії... Відповідно до змін кримінально-процесуального кодексу, під час майнових злочинів ми не заарештовуємо попередньо. І тепер ми повинні проявити законодавчу ініціативу, показати Верховній Раді, де проблема», - додав Князєв.

Глава Нацполіції також констатував збільшення кількості правопорушень із застосуванням або загрозою застосування зброї. А щодо вільного володіння вогнепальною зброєю Князєв заявив, що вважає «правом Верховної Ради вислухати думку громадян щодо цього питання».

«Я констатую збільшення кількості правопорушень із застосуванням або загрозою застосування зброї. І в цьому контексті відіграє роль незаконна зброя. У нас йде війна, і тому такі глобальні зміни я б не ризикував впроваджувати. Давайте спочатку закінчимо війну, суспільство охолоне, окріп осяде і тоді ухвалимо рішення», - сказав Сергій Князєв. Водночас він акцентував увагу на необхідності посилити покарання за незаконний обіг зброї.

Як повідомляв «Ні корупції!», вчора, 8 лютого, уряд своїм рішенням призначив Сергія Князєва керівником Національної поліції України.

Раніше на розгляд міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова комісія з відбору голови Нацполіції визначила трьох кандидатів - Костянтина Бушуєва, Андрія Вишневського та Сергія Князєва.

Також, як повідомляв «Ні корупції!», журналісти виявили у співмешканки Сергія Князєва низку нерухомості та елітний автопарк.