Потьомкінським сходам загрожує автосалон дружини депутата

Поки в Одесі триває реконструкція Потьомкінських сходів, громадські активісти вважають, що загрозою для цієї  пам’ятки архітектури  може стати автосалон поблизу неї. 

Земельна ділянка площею 0.1184 га, розташована впритул до сходів, згідно з кадастровою картою, має цільове призначення «G.08.03 Для іншого історико-культурного призначення». Незважаючи на це, та ділянка  вже давно використовується як майданчик з продажу авто.

Згідно з інформацією ДЗК, земельна ділянка перебуває у приватній власності ТОВ «Віннер-Одеса», яка за даними сайту https://youcontrol.com.ua/ займається «Торгівлею автомобілями».

Рішення про передачу у приватну власність цієї землі відсутнє, як і інформація в Державному реєстрі майнових прав на нерухоме майно.

Якщо уважніше придивитись до компанії, яка заволоділа землею,  з’ясовується, що вона не тільки торгує автівками та запчастинами, але й самі автосалони будує (хоча не зазначає це серед кодів своєї економічної діяльності). Залишається лише уявляти собі, яку частину архітектурної пам’ятки затулятиме сучасний автосалон.

Салон ТОВ "Віннер-Одеса" Одеса, вул. Михайла Грушевського, 39

Фірма, яка володіє землею біля сходів, пов’язана з одним з депутатів промерської партії - Іваницьким Олександром.

З 2007 по 2013 рік депутат ПП «Довіряй Ділам» Іваницький Олександр Валеріанович був начальником юридичного відділу ТОВ «Віннер-Одеса» був . Про це ми дізнались з його офіційної сторінки на сайті Одеської міськради.

Наразі часткою у фірмі володіє дружина депутата - Іваницька Юлія Валеріївна. Вона ж значиться викладачем кафедри німецької філології Одеському національному університеті імені І.І.Мечникова. Однак це не заважає їй мати досить прибутковий бізнес.