Національну поліцію України очолив Сергій Князєв

Кабінет міністр призначив генерала поліції третього рангу Сергія Князєва керівником Національної поліції України.

Таке рішення було прийняте на засідання уряду.

З трьох претендентів, яких висунула конкурсна комісія на посаду керівника Нацполіції, профільний міністр Арсен Аваков віддав перевагу саме Сергію Князєву і запропонував його кандидатуру для затвердження урядовцям.

Представляючи обрану кандидатуру, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков розповів про досвід роботи Князєва.

«Він зараз працює начальником департаменту карного розшуку Національної поліції України. Освіта вища юридична, загальний стаж роботи в правоохоронній системі 28 років, має вчене звання кандидата юридичних наук, кавалер ордена Данила Галицького. Сергій Князєв має багаторічний досвід роботи в карному розшуку, пройшов шлях від оперуповноваженого Білої Церкви до керівника кримінальної поліції Київської області, за останні три роки Князєв успішно керував обласними управління Закарпатської, Рівненської областей, був першим заступником в Донецькій області», - сказав міністр і додав, що новий керівник Нацполіції має також бойовий досвід у зоні АТО.

Своєю чергою, Сергій Князєв, виступаючи на засіданні уряду, сказав, що головне завдання на сьогодні – навести порядок на вулицях країни, щоб люди почували себе у безпеці.

Як повідомляв «Ні корупції!»,  раніше на розгляд міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова комісія з відбору голови Нацполіції визначила трьох кандидатів - Костянтина Бушуєва, Андрія Вишневського та Сергія Князєва.

Також, як повідомляв «Ні корупції!», журналісти виявили у співмешканки Сергія Князєва низку нерухомості та елітний автопарк.

Раніше секретар конкурсної комісії Євген Захаров заявляв, що комісія вирішила не брати до уваги відомості з електронних декларацій кандидатів на посаду голови Нацполіції, а послуговуватись виключно професійними якостями кандидатів.