9 лютого відбудеться акція Тисни «Відкат» проти спроб відновити податкову міліцію

Акція ТИСНИ «Відкат» проходитиме у четвер з 9-ї до 13-ї години під стінами будівлі Верховної Ради України. Вона спрямована проти наміру депутатів повернути до життя податкову міліцію.

Організатори закликають спільно виступити проти оборудок Податкового комітету і спроб відновити податкову міліцію.

«7 лютого депутати Податкового комітету Верховної Ради на чолі з Ніною Южаніною проголосували за внесення правок до законопроекту №0940 «Щодо Оподаткування Спадщини», які покликані поновити існування податкової міліції.

Податкова міліція — це каральний орган, який роками здійснював тиск на бізнес та відкривав незаконні кримінальні справи проти нього. На зміну їй має прийти новий незалежний орган розслідування фінансових злочинів — фінполіція.

Закон про створення фінполіції, розроблений за участі команди професіоналів Мінфіну, міжнародних організацій, експертів та бізнес-асоціацій вже давно готовий до голосування, але його прийняття блокується сторонами, що зацікавлені в існуванні корумпованої та ручної податкової міліції», - повідомляють організатори і додають, що на акцію ТИСНИ не допускаються групи з політичною чи груповою символікою чи прапорами.