На хабарі «впіймалась» чиновниця з відділу земельних ресурсів КМДА

Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою та Управлінням з питань запобігання та протидії корупції Київської міської державної адміністрації викрили на хабарництві виконуючу обов’язки начальника відділу Департаменту земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації.

Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

Правоохоронці встановили, що чиновниця вимагала від директора комерційної структури п’ятдесят тисяч гривень за погодження дозвільних документів на оренду земельної ділянки під ведення бізнесу.

Оперативники спецслужби затримали зловмисницю у приміщенні департаменту після отримання частини хабара у розмірі сорок тисяч гривень.

«Відкрито кримінальне провадження за ч. 3. ст. 368 Кримінального кодексу України Вирішується питання щодо оголошення чиновниці про підозру у скоєнні злочину та обрання запобіжного заходу», - повідомили в СБУ.

Як повідомляв «Ні корупції!», у листопаді на систематичних поборах з підлеглих «впіймався» чиновник столичної РДА, начальник відділу контролю за благоустроєм.

Правоохоронці встановили, що посадовець вимагав загальну щомісячну «данину» у розмірі 100 тисяч гривень від своїх підлеглих. Гроші вони мали збирати з підприємців району за нібито виявлені під час перевірок порушення дотримань правил благоустрою. У випадку невиконання «плану», начальник відділу погрожував підлеглим звільненням.

Читайте також ДВОЄ ПОСАДОВЦІВ СТОЛИЧНОЇ РДА ПОГОРІЛИ НА 10 ТИСЯЧАХ ХАБАРА