Львівське сміття ледь не залишилося на Черкащині

Львівське сміття знову на Черкащині. Цими вихідними на трасі біля Золотоноші перекинулася вантажівка з 20 тоннами непотребу. За офіційними даними, відходи везли до Дніпра. Як ми повідомляли, чуже сміття неодноразово утилізовували на Канівщині, Черкаської області. При цьому, місцева влада стверджувала, що не знає, хто і для чого звозив побутові відходи на їхню територію. Цього понеділка стало відомо, що міський голова Львова Андрій Садовий звернувся до очільника Канева Ігоря Ренькаса за допомогою в утилізації сміття.

Авто зі сміттям перекинулося менше, ніж за 30 км від Черкас.

Як розповів водій фури, він мав вказівку везти непотріб до цього обласного центру. І вже тут йому повинні були телефоном повідомити, де саме сміття приймуть.

Досі так і не відомо, кому був призначений цей вантаж.

«Ні корупції!» писав про те, що відходи зі Львівщини неодноразово потрапляли на Черкащину.  Зокрема, двічі львівське сміття несанкціоновано вивантажували у Канівському районі.

А днями міський голова Львова Андрій Садовий  листом звернувся до мера Канева Ігоря Ренькаса з проханням про допомогу у питанні захоронення твердих побутових відходів. Новину повідомило місцеве видання Канос.

Депутати міської ради Канева висловилися проти такої підтримки львівського "мера".