Насіров ліквідував «Відкритий митний простір» в Одесі

Голова Державної фіскальної служби Роман Насіров своїм наказом ліквідував «Відкритий митний простір» в Одесі, який з 2015 року намагалась запровадити колишня очільниця Одеської митниці Юлія Марушевська.
Зокрема, в наказі, виданому напередодні нового, 2017 року, вказано, що таке рішення прийнято для оптимізації структури Одеської митниці.

Крім того, зміни у структурі торкаються й Львівської, Сумської, Луганської, Волинської митниць ДФС. Також Роман Насіров змінив деякі назви митних постів Одеської митниці.

Юлія Марушевська на своїй сторінці у фейсбуці вже прокоментувала рішення голови ДФС України, зазначивши, що під приводом скорочення штату в Одесі ліквідували підрозділ "Відкритий митний простір", що є сумним прикладом урядового бачення реформ:

«Звільнили не тих митників, які роками крали, а щойно відібраних, навчених американцями і європейцями новобранців, ще не зіпсованих корумпованою системою».

Як повідомляв «Ні Корупції!», ще під час керування Одеською митницею Марушевською, яка звільнилась після відставки колишнього голови Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі, між нею й Насіровим не раз виникали конфлікти. Зокрема, Юлія Марушевська подала в суд на Романа Насірова за непрозорий, на її думку, конкурс на посади начальників митних постів в Одеській митниці.