Екс-главу банку «Михайлівський» Дорошенка знайшли в лікарні і заарештували

Дніпровський районний суд Києва заарештував екс-голову банку «Михайлівський» Ігора Дорошенка з можливістю внесення застави у 160 млн гривень.

Про це на сторінці у Твіттер написала прес-секретар Генерального прокурора Лариса Сарган.

Дорошенка доставили до зали суду з приміщення лікарні.

Як повідомляв «Ні корупції!», 27 січня Дорошенко не з'явився до слідчого прокуратури для оголошення нової підозри. Окрім розкрадання майна йому додатково інкримінується доведення банку до банкрутства.

Після цього випадку деякі ЗМІ заявили, що Ігор Дорошенко втік з-під домашнього арешту.

«Джерело в правоохоронних органах повідомило, що 27 січня слідчий звернувся до Дніпровського районного суду Києва з вимогою змінити запобіжний захід екс-главі Банку Михайлівського Ігорю Дорошенко, який перестав приходити до слідчого, і оголосити його в розшук. Суддя вже задовольнив це прохання», - написало «РБК-Україна».

Водночас сам екс-голова правління банку «Михайлівський» Ігор Дорошенко на своїй сторінці у Фейсбук написав, що перебуває в лікарні і не переховується від слідства.

«З четверга перебуваю в лікарні. Був госпіталізований по швидкій допомозі. Не переховувався і не планую. Всі обов'язки, покладені законодавством, в тому числі з інформування відповідних інстанцій, я і адвокати виконуємо», - написав він.

Дружина Ігора Дорошенка Ельміра при цьому написала, в якому стані її чоловіка доставили до суду.


Читайте також АФЕРА НАВКОЛО БАНКУ «МИХАЙЛІВСЬКИЙ»