Президент забрехався: на Банковій встановлять пам’ятник брехуну

У вівторок, 7 лютого, о 10.00 громадські організації проведуть акцію під Адміністрацією Президента та встановлять пам’ятник брехуну з великим носом.

Про це йдеться на сайті Центру протидії корупції.

У повідомленні зазначається, що на цей ніс будуть надіті папірці з прізвищами суддів, спійманих на хабарях, яких відпустили із зали суду та не взяли під арешт.

Таким чином активісти хочуть продемонструвати брехню Президента, який пообіцяв суспільству, що завдяки судовій реформі суддівська недоторканість скасовується і суддів, яких ловлять на хабарі, можна буде і затримувати, і арештовувати без будь-якої спеціальної на те згоди.

Однак вже через 3 місяці руками Вищої ради правосуддя (ВРП) дане реальне досягнення реформи повністю перекреслюється. Лише за один тиждень довелось відпустити 2 затриманих «на гарячому» суддів, а незабаром на зміну запобіжного заходу очікує ще один суддя. Тому очевидно, що обіцянка Президента стосовно позбавлення недоторканості суддів виявилося брехнею.

Перед акцією о 10.00 пройде прес-брифінг, у якому візьмуть участь Роман Маселко – адвокат, активіст ВГО «Автомайдан» і Віталій Шабунін – голова правління «Центру протидії корупції».

Акція пройде перед входом до Адміністрації Президента зі боку вул. Лютеранської. Пам’ятник, з обличчям Президента і величезним носом, що свідчитиме про брехню Президента, буде встановлено перед в’їздом до будівлі АП.

"Активісти вимагають від Президента виконати свій обов’язок Гаранта Конституції, захистити судову реформу та належно відреагувати на незаконну вказівку ВРП суддям про необхідність відпускати затриманих на хабарях суддів, якщо на їх домашній арешт чи взяття під варту немає згоди ВРП", - йдеться у повідомленні.