Новопризначений віце-мер Одеси володіє бізнесом, як і попередник

Після звільнення колишнього заступника Одеського міського голови В’ячеслава Шандрика, який опікувався будівельними й земельними питаннями в місті, на його посаду був призначений колишній голова Одеського ДАБІ Петро Рябоконь.

За інформацією Youcontrol, Рябоконь є одним із співзасновників одеської будівельної компанії. Його попередник також входив до переліку засновників приватного бізнесу.

Так, зокрема, Петро Рябоконь володіє ТОВ «Нове місто», головним КВЕДом якого є організація спорудження будівель, а також оптова торгівля, будівництво, агентства нерухомості й інше.

В інтернеті можна знайти рекламу торгового комплексу «Нове місто», розташованого під Одесою. Можливо, Рябоконь має стосунок саме до цього бізнесу.

Крім того, вочевидь, за сином одеського чиновника – Олександром Петровичем Рябоконем – зареєстровано також чимало бізнесу. Наприклад, ТОВ «Консалт проект плюс», у якому Олександр Рябоконь зазначений керівником, а в засновниках – офшорна компанія з Белізу.

Також за ймовірно Рябоконем-молодшим - ТОВ «Екоенерго», яке займається виробництвом з деревини. Керівником даного ТОВ виступає бізнес-партнер і самого Петра Рябоконя Світлана Бородачова.

На неї оформлено приватне підприємство «Перспектива-77», яке навигравало на тендерах у 2016 році 1,88 мільйонів бюджетних коштів, у 2015 – понад 6 мільйонів гривень.

Слід зазначити, що й попередник Петра Рябоконя В’ячеслав Шандрик, який обіймав посаду віце-мера з 2014 року, також помічений у бізнесі – він входить до переліку засновників дачно-будівельного кооперативу «Козиррні Каррасики».

Крім нього, серед засновників цього кооперативу, який займається управлінням нерухомим майном за винагороду, а також наданням інших допоміжних комерційних послуг, значаться громадянин Греції й Німеччини.