Купрій опублікував «секретний» контракт з Бальчуном і назвав його неробою

Народний депутат Віталій Купрій оприлюднив копію контракту Міністерства інфраструктури України з главою ПАТ «Укрзалізниця» Войцехом Балчуном.

Копію документу нардеп опублікував на своїй сторінці у Фейсбук.

«На прохання журналістів вирішив оприлюднити контракт Міністерства інфраструктури України з паном Балчуном. Вважаю, що громадськість повинна знати за що ми платимо 21 тисячу гривень у день цьому неробі!», - написав нардеп.

Ось перша сторінка контракту.

Повністю документ можна подивитися ТУТ.

У коментарі «Українській правді» Купрій сказав, що отримав цю інформацію зі своїх джерел в уряді.

Купрій заявив, що написав заяву про злочин у Національну поліцію, де стверджує, що Балчун порушив умови контракту, зокрема без поважних причин був відсутній на роботі і отримував зарплату безпідставно.

«За моїми даними, Балчун 48 днів був відсутній на роботі. Мільйон завданих збитків», - сказав Купрій.

«Цей контракт достовірний. Я отримав його зі своїх джерел в уряді, які я б не хотів називати», - сказав

У документах зазначено, що Балчун може бути звільнений з посади у разі одноразового грубого порушення, що завдало «Укрзалізниці» збитків, штрафів, втрати майна на понад 20 млн гривень.

Також його можуть звільнити через систематичне невиконання обов’язків та відсутність більше 3 разів на засіданнях правління компанії без поважних причин. Ще підставами для звільнення є завдання шкоди діловій репутації, розголошення конфіденційної інформації, невиконання фінансового плану на 25%.

Зарплата Балчуна, згідно з контрактом, 462 тис грн/місяць. До слова, цю саму цифру і раніше озвучував міністр Омелян. За його словами, як повідомляв «Укрінформ», згідно з підписаним контрактом, заробітна плата нового керівника ПАТ «Українська залізниця» Войцеха Бальчуна становить 463 тисячі гривень на місяць та бонуси при виконанні показників ефективності.

У контракті зазначено, що він діє до 5 червня 2017 року. Раніше цю дату закінчення договору з Балчуном назвав міністра інфраструктури Володимир Омелян.

За словами Омеляна, Балчун виступив проти публікації контракту, посилаючись на конфіденційну інформацію.

Нагадаємо, 25 січня Омелян розкритикував роботу Балчуна на засіданні уряду.

Балчун був призначений на посаду голови «Укрзалізниці» за результатами відкритого конкурсу розпорядженням Кабінету міністрів від 20 квітня 2016 року.

Як повідомляв «Ні корупції!», міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що процес корпоратизації «Укрзалізниці» був провалений, а корупційний фактор зріс до небес.

Читайте також УКРЗАЛІЗНИЦЯ-2016: РІК «РЕФОРМ » ЗА ЗАЧИНЕНИМИ ДВЕРИМА

БАЛЬЧУН РОЗПОВІВ, ЯК БУДЕ БОРОТИСЯ З КОРУПЦІЄЮ В “УКРЗАЛІЗНИЦІ”

КТО ДАВИТ НА ПОЛЬСКИЙ МЕНЕДЖМЕНТ «УКРЗАЛІЗНИЦІ»