Канівський суд почав слухання земельної справи Хорошковського

30 січня у Канівському міськрайонному суді розглядали справу за позовом прокуратури та Кабінету Міністрів до Валерія Хорошковського про повернення земельних ділянок на Канівщині.  Це не перші слухання. Розгляд справи розпочали без попереднього засідання, оскільки, зважаючи на всі обставини подання позову, суд вважав, що проведення такого не є необхідним.
 
01
Нагадаємо, у грудні минулого року прокуратура Черкаської області скерувала до суду позов про скасування незаконного розпорядження Канівської районної державної адміністрації та витребування з володіння сім’ї Валерія Хорошковського земельної ділянки площею 40 га та вартістю 5878948.00 грн.у Канівському районі.  До цього прокуратура заявила до суду позов з такими ж вимогами щодо земельних ділянок, вкритих лісами, площею близько 26 га та вартістю 2945984, 00 грн.
 Слухання тривають, наступні призначені на 23.02.2017 року та 16.02.2017 року.
 
 
Поки суд вирішує долю земель Хорошковського, кількаметрову огорожу навколо них почали демонтувати. Першими це помітили мешканці сусідніх сіл Канівщини. З поінформованих джерел стало відомо, що на об'єкт виїздили співробітники поліції. Представник охоронної фірми, яка пильнує землі, повідомив, що демонтаж здійснюють з дозволу та за вказівкою Валерія Хорошковського.