Ахметов заробляє на УЗ $400 мільйонів на рік – екс-чиновник

ПАТ "Укрзалізниця" щорічно втрачає близько 2 мільярдів доларів, з них 400 мільйонів доларів на вантажних тарифах по номенклатурі вантажів СКМ.

Про це заявив колишній заступник міністра інфраструктури Володимир Шульмейстер в інтерв'ю "Лига.net", повідомляє «Економічна правда».

За його словами, у СКМ є свої люди у всіх міністерствах, а в УЗ компанії підконтрольні цілі підрозділи.

"На початку 2015 року керівник департаменту морського і річкового транспорту МІУ прямо говорив, що його співробітники отримують доплату від СКМ. Навіщо це Ахметову? Він готував ґрунт для отримання контролю над портом "Южний" через концесію", - заявив Шульмейстер.

"СКМ" - найбільша холдингова компанія України, володіє і управляє активами у гірничо-металургійній, енергетичній, телекомунікаційній, банківській, страховій, медійній галузях, а також у сфері рітейлу і нерухомості.

100% акцій "СКМ" належати Українському бізнесмену Рінату Ахметову.

Володимир Шульмейстер був першим заступником Міністра інфраструктури Андрія Пивоварського з грудня 2014 по грудень 2015 року.

Після звільнення брав участь в конкурсі на главу Укрзалізниці, але не пройшов відбір. Зараз розвиває компанію, яка спеціалізується на енергоефективні технології.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ АХМЕТОВ ПОВЕРТАЄТЬСЯ, ЛЯШКО ДОМОВЛЯЄТЬСЯ (СПЕЦРОЗСЛІДУВАННЯ)