У Слов’янську вже рік шукають підрядників для будівництва житла для переселенців (ВІДЕО)

У Слов'янську вже рік триває пошук підрядників на виконання переобладнання гуртожитків під житло для переселенців.

Про це йдеться в сюжеті «Громадське ТБ Донбасу», повідомляють «Новини Донбасу».

За умовою тендера, переможець повинен за свої кошти провести будівництво житла, після чого йому повернуть домовлену суму.

Заступник міського голови Слов'янська Юрій Підлісний сумнівається, що і наступного разу таки вдасться знайти забудовника. За його словами, деякі з фірм-кандидатів підозрюються в шахрайстві.

«Оскільки це гроші Євросоюзу, то ми маємо такий ризик, що фірма роботу ще не виконала, а аванс вже отримала. Виникає питання: хто буде відповідати за цей витрачений аванс перед Євросоюзом?», - каже Підлісний.

ЕС виділив 720 тисяч євро на будівництво житла для переселенців ще навесні 2016 року.

Інше видання «До Тебе» також повідомляє, що досі не відремонтовані гуртожитки для переселенців у Слов’янську.

При цьому активісти стверджують, що будівництво житла для переселенців умисно зривається. На цьому відео представник влади «пояснює», чому пропозиції потенційних забудовників відхиляються.

Нагадаємо, що сьогодні на своїй сторінці у Фейсбук народний депутат від «Народного фронту» Євген Дейдей повідомив, що у зв’язку з обстрілами в Авдіївці Донецької області почалась евакуація населення.

Про евакуацію також повідомив у Фейсбук волонтер Петро Дудник. За його словами, волонтери привезли хліб, щоб роздати людям. А МНС організувало чай і кашу.

Раніше ДСНС повідомила, що у зв’язку з подіями в Авдіївців для евакуації жителів підготовлено 80 автобусів та два приміських електропоїзди.

«Відпрацьовано питання евакуації близько 12 тисяч громадян у найближчі 10 населених пунктів (Краматорськ, Костянтинівка, Дружківка, Покровськ, Селидове, Горняк, Новгородське, Українськ, Бахмут, Слов’янськ)», – сказано в повідомленні.

При цьому у повідомленні ДСНС не уточнюється, у яких саме закладах планують розмістити евакуйованих мешканців Авдіївки.