Прокурора, сина проректора Куца, який керував авто під дією наркотиків, таки звільнили

Прокуратура Київської області закінчила службове розслідування за фактами обставин щодо керування автомобілем напідпитку працівника Обухівського відділу Києво-Святошинської місцевої прокуратури, якого 4 серпня зупинили поліцейські.

Про це «Ні корупції!» повідомили у прокуратурі Київської області в результаті офіційного запиту.

За інформаціє прокуратури, прокурор Куц В.В. 22 листопада 2016 року прокурор був звільнений із правоохоронних органів.

Як повідомляв «Ні корупції!», 4 вересня працівниками патрульної поліції м. Києва за порушення правил дорожнього руху був зупинений автомобіль працівника Обухівського відділу Києво-Святошинської місцевої прокуратури.

Тоді у прокуратурі заявили, що за даним фактом прокурором Київської області було призначено службове розслідування щодо перевірки інформації про затримання прокурора за підозрою у керуванні автомобілем у стані наркотичного сп’яніння.

«За результатами службового розслідування буде вирішено питання про відповідальність працівника, зокрема, щодо його звільнення», - повідомили у прокуратурі.

Після інциденту волонтер Роман Сініцин на своїй сторінці у Фейсбук повідомив, що затриманий – Віталій Віталійович Куц - син проректора Національної академії прокуратури України Віталія Миколайовича Куца. До того ж сам прокурор тоді зізнався патрульним, що він під дією наркотичної речовини - бурітату.