Антикорупційний урок від ПРООН

Програма розвитку ООН (ПРООН) за участі розробника мультимедійних курсів проекту EdEra створила антикорупційний, який було запропоновано для проведення в українських школах.

У прес-службі ПРООН в Україні зазначили, що автори уроку побудували його на практичних випадках з життя, щоб зробити його максимально наближеним до реальності та показати, що вибір на користь доброчесної поведінки у житті може даватися нелегко, і тому треба бути готовим до цього.

Матеріали для проведення антикорупційного уроку містять сценарій уроку для вчителя, презентацію зі слайдами та відеороликами, яку можна продемонструвати учням при наявності екрану, а також форму робочого аркушу для учнів. Також вчитель може завантажити короткий навчальний посібник «Антикорупційний урок», який допоможе глибше розібратися у темі корупції.

Антикорупційний урок можна подивитись ТУТ

Проект програми розвитку ООН в Україні «Прозорість та доброчесність публічного сектору», в рамках якого і був створений антикорупційний урок для шкіл, реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.