Посадовці «Чорнобильського спецкомбінату» заробили півмільйона на проплачених тендерах

Слідчим відділом військової прокуратури Центрального регіону України спільно з Департаментом захисту економіки Нацполіції України викрито факт вимагання та одержання неправомірної вигоди службовими особами Державного спеціалізованого підприємства «Чорнобильський спецкомбінат».

Про це повідомляє Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України.

Установлено, що за хабар у сумі 432 тис грн директору одного з приватних товариств була обіцяна перемога в тендерних закупівлях дизельного пального за рахунок штучного заниження ціни на пальне до 17 грн за літр у порівнянні з ринковою (19,70 грн). Після проведення торгів планувалося підвищити встановлену ціну до ринкової шляхом укладення додаткової угоди, а отриманий прибуток розділити.

Під час передачі неправомірної вигоди в розмірі майже півмільйона гривень, директора та заступника держпідприємства було затримано в порядку ст. 208 КПК України, а предмет хабара вилучено.

Останнім повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 368 КК України та за клопотанням військової прокуратури судом вказаним особам обрано запобіжний захід у вигляді арешту із можливістю внесення застави у сумі 128 тис грн та 430 тис грн відповідно.

Читайте також ЧАЕС ЗАМОВИЛА РЕКОНСТРУКЦІЮ ОФІСУ ЗА 20 МІЛЬЙОНІВ У ФІРМИ, З ЯКОЮ РАНІШЕ СУДИЛАСЯ