«Невдовзі на всіх екранах країни»: Генпрокурор анонсував суд над Януковичем

Матеріали справи про державну зраду екс-президента Януковича уже найближчим часом передадуть на ознайомлення його захисту.

Про це під час зустрічі зі студентами Києво-Могилянської академії заявив генеральний прокурор Юрій Луценко, передає "5 канал".

За його словами, нещодавно слідство допитало останнього свідка у цій справі, голову Верховної Ради Андрія Парубія. Початок судового розгляду прогнозують на березень цього року.

"З березня на екранах всієї країни відкритий, неупереджений та справедливий суд над людиною, яку ми підозрюємо в скоєнні державної зради шляхом підписання листа, що дозволив Путіну ввести війська у Крим, а потім на Донбас. Це поставить крапку над історією диктатури, це дасть можливість конфіскувати усі багатства, які знаходяться в Україні та арештовані за кордоном", – підкреслив Генпрокурор.

Крім того, стало відомо, що уже найближчим часом прокуратура розпочне роботу над справами соратників президента-втікача: Курченка, Клименка та Кузьменка.

Як повідомляв «Ні корупції!», Печерський районний суд міста Києва дав дозвіл на заочне досудове слідство у справі про державну зраду біглого Януковича.

Нагадаємо, 28 листопада Генпрокурор у Святошинському райсуді Києва повідомив, що Януковичу оголошено підозру в державній зраді - зміст підозри оголошено усно, а саме повідомлення про підозру було розіслано на всі відомі адреси перебування екс-президента. Того самого дня після зачитування підозри представники Військової прокуратури вручили її адвокату Ігореві Федоренку, присутньому в суді.

Януковичу інкриміновано те, що 1 березня 2014 року, перебуваючи на території РФ, він вчинив державну зраду, звернувшись із письмовою заявою до президента РФ Володимира Путіна з проханням використовувати російські війська на території України. Згодом це призвело до втрати Україною Криму й об'єктів державної власності на суму понад 1,080 трлн гривень.

Читайте також ЯНУКОВИЧ ЛІДИРУЄ В РЕЙТИНГУ НАЙБІЛЬШИХ КОРУПЦІОНЕРІВ ПЛАНЕТИ

У ЧЕРЗІ ЗА СПРАВЕДЛИВІСТЮ, АБО КОЛИ ПЕРШИЙ ВИСОКОПОСАДОВЕЦЬ СЯДЕ