Губернатор Горган узаконив поради свого нардепа-«куратора»

У Київській області створено громадський науково-експертний Офіс радників при голові Київської обласної державної адміністрації Олександрові Горгану.

Про це повідомляє прес-служба Київської ОДА.

До Офісу радників ввійшли: народний депутат Ярослав Москаленко, академік НАН України Валерій Геєць, професор НАДУ при Президентові Володимир Вакуленко, заслужений діяч мистецтв України Василь Романчишин, професор Володимир Удовиченко, заслужений працівник сільського господарства Микола Пташник, заслужений працівник промисловості Олександр Сіренко, експерт з енергетичних питань Микола Штейнберг, заслужений лікар України Олег Ременнік та заслужений економіст Вікторія Романцова.

«Офіс радників працюватиме над стратегією програми соціально-економічного і культурного розвитку Київщини, надаватиме компетентне бачення розвитку галузей та оперативний аналіз проектів рішень адміністрації. Працюватиме він як постійно діючий дорадчий орган.

Під час свого першого засідання Офіс погодив 10 пріоритетних напрямків роботи Київської обласної державної адміністрації на 2017 рік. Освіта та національно-патріотичне виховання молоді, активізація процесу децентралізації, енергоефективність, інвестиційна привабливість Київщини, будівництво доріг, транспортна реформа, медична реформа, безпека, екологія та утилізація сміття та жорсткий контроль над надрокористуванням», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що після призначення Олександра Горгана губернатором Київщини «Українська правда» повідомляла, що Горган «є людиною» депутата від групи «Воля Народу» Ярослава Москаленка. Вишгородський район, де Горган займав посаду голови РДА, - це округ Москаленка. Також, за словами джерела УП, Москаленко був бенефіціаром схем на «Укргазвидобування» за часів попереднього менеджменту компанії.

Те, що Горган близький до нардепа Москаленка, підтверджував і Костянтин Бондарєв, якого Київська обласна рада рекомендувала на посаду очільника Київської області.

Як повідомляв «Ні корупції!», раніше голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган призначив Сергія Олещенка своїм позаштатним радником. Сергій Олещенко є помічником-консультантом Москаленка.

Читайте також ГОРГАН ВЗЯВ У РАДНИКИ УМІЛЬЦЯ, ЯКИЙ ВСЕ ЖИТТЯ ПРАЦЮВАВ ПОДАТКІВЦЕМ, І ЧИЯ РОДИНА МАЄ 12 ОБ’ЄКТІВ НЕРУХОМОСТІ