Столична прокуратура повернула громаді будинок на Андріївському узвозі

Прокуратура міста Києва у судовому порядку відстояла свою позицію щодо повернення територіальній громаді двоповерхової нежитлової будівлі по вул. Андріївський узвіз, 22-а.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва.

Вказана будівля загальною площею 245,2 кв.м та вартістю майже 2,8 млн гривень незаконно вибула з комунальної власності на користь приватної структури без відповідного рішення Київради та сплати будь-яких коштів на підставі незаконної ухвали господарського суду Харківської області. Крім того, з метою ускладнення процесу повернення майна у комунальну власність спірні приміщення неодноразово відчужувались, в тому числі на користь іноземних компаній.

Як повідомили в прокуратурі, останнім набувачем об’єкту нерухомості стала компанія з обмеженою відповідальністю «Хеммерт Інвестментс ЕлЕлСі», яка зареєстрована у Сполучених Штатах Америки.

Реагуючи на вказані порушення, прокуратура столиці звернулась до суду з вимогою повернути майно на Андріївському узвозі територіальній громаді.

За результатом тривалого судового розгляду рішенням Господарського суду м. Києва позовні вимоги прокуратури задоволено у повному обсязі.

Як повідомляв «Ні корупції!», столична прокуратура міста Києва вимагає повернути у комунальну власність пам’ятку архітектури – «будинок Новікова» - на Подолі, яку занедбав новий власник.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ АВАРІЙНІ БУДИНКИ АНДРІЇВСЬКОГО УЗВОЗУ. ЧАСТИНА 3

СУД НЕ ПОВЕРНУВ ІЗ ОРЕНДИ ГОСТИНИЙ ДВІР НА ПОДОЛІ