Пакет децентралізаційних законів потребує негайного ухвалення – експерти

Пакет децентралізаційних законів все ще очікує свого ухвалення.

За словами віце-прем’єр-міністра, Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадія Зубка, другого читання чекають законопроекти № 4772 та №4773 щодо добровільного приєднання територіальних громад, які дозволять приєднання до вже утворених ОТГ. «Законопроект №5520 врегулює процес добровільного об`єднання територіальних громад, розташованих на територіях суміжних районів. Також у другому читанні мають бути розглянуті законопроекти №4742 («Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо статусу старости села, селища)» та №4110 («Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо набуття повноважень сільських, селищних, міських голів». Вони чітко визначають статус старости та усувають прогалин чинного законодавства в частині набуття повноважень сільського, селищного, міського голови. Проект Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» № 2489 забезпечить ефективну, комплексну реформу служби в органах місцевого самоврядування на принципово однакових підходах із реформою державної служби щодо вступу та проходження служби.

Своєю чергою експерт ГІ «Реанімаційний пакет реформ» Вадим Міський також зазначив, що ухвалення пакету децентралізаційних законів, є найочікуванішим.

«Найочікуваніше, те чого чекають не тільки у Києві, а й у регіонах – це пакет децентралізаційних законів… Більш ніж півроку Рада не може ухвалити цей пакет децентралізаційних законів. Його ще напередодні закриття попередньої сесії влітку не змогли винести на голосування, тоді не вистачило голосів про включення до порядку денного», – зазначив Міський.

Напередодні в ефірі «Громадського радіо» Олександр Слобожан, перший заступник виконавчого директора Асоціації міст України, оприлюднив свої прогнози щодо ухвалення цих законів.

За його словами, вперше 12 децентралізаційних законопроектів мали винести на слухання ще влітку. Зараз актуальним є прийняття шести документів.

«Законопроект №5520 раніше не спромоглися внести до порядку денного. Сподіваюся, що в четвер складеться інша ситуація. Його важливість полягає в тому, що він відкриває шлях 33 об’єднаним громадам до законного процесу об’єднання. Деякі з цих громад вже пройшли всі процедури ще у 2015 році. В цих громадах призначає близько 500 тисяч мешканців. ЦВК ніяк не призначала там вибори», - зазначив експерт.

За його словами, розпочата реформа передбачає укрупнення районів і скорочення їхньої кількості з 190 до 100 орієнтовно.

«Наприклад є чотири райони, де утворені територіальні громади повністю покривають межі району. Тоді чиї інтереси представляє районна рада? Вона вже як рудимент не потрібна. В ЦВК пропонують вирішити цю проблему внесенням змін до Конституції, або ж щоб кожна громада окремо проходила через комітет Верховної Ради. Але указ ще президії СРСР від 1982 року передбачає дозвіл районної ради. Ви ж розумієте, що цим тридцяти трьом громадам такі дозволи ніколи не отримати», - наголосив Слобожан.

На запитання журналіста, чи були прохання деяких громад з Луганської області про приєднання до громад, які знаходяться у Харківській області, оскільки йдеться про зміни меж областей, експерт відповів, що зміни так званого третього рівня адміністративно-територіального устрою не передбачаються. Тобто області не будуть мінятися.

«33 громади, про які ми говоримо – це ті, які відповідають методиці. Основний критерій – доступність послуг, щоб від центру їхати було не більше 30 кілометрів. Другий критерій – формування громади довкола історичного центру соціально-економічного зростання.

Наприклад, Буча була готова ще на бюджет 2016 року. Громада зараз має висновки всіх рад. В Київській області дуже напружено відбуваються процеси об’єднання через те, що дуже дорогою є земля. Коли інші міста побачили, що Буча не може вийти на вибори, відбувся спад і громади перестали ініціювати об’єднання», - зазначив експерт.

За словами Слобожана, багато зі 159 громад, які були утворені в 2015 році, отримали свої статуси авансом. Але за 2016 рік вони отримали в 3-5 разів більші бюджети, залучили донорські кошти, сформували відповідну інфраструктуру, закупили комп’ютери.

«Тепер може йтися про якість послуг. Ми не пішли шляхом Польщі, тобто не прокинулися враз в країни з новим адміністративно-територіальним устроєм. Але все одно громади будуть укрупнюватися, життя їх змусить об’єднатися», - сказав експерт.

Як повідомляв «Ні корупції!», в Україні стартував відбір об’єднаних територіальних громад, у становленні та розвитку яких надаватиме комплексну підтримку проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні «Децентралізація – шлях до кращих результатів та ефективності» (ДОБРЕ (Decentralization Offering Better Results and Efficiency – DOBRE)). Проект розрахований на 5 років і його вартість складає 50 млн. доларів США.

Читайте також ЯК СЕЛО ОМЕЛЬНИК ГРОШЕЙ ЗАРОБИЛО. ПРОВІНЦІЙНА ІСТОРІЯ УСПІХУ

РЕВОЛЮЦІЯ ГРОМАД В УКРАЇНІ СТАЛА МОЖЛИВОЮ