Під час обшуку у Кузьміна знайшли золоту лопату, такого ж розміру, як звичайні городні

Українські правоохоронні органи в рамках однієї з кримінальних справ, порушеної проти колишнього заступника генерального прокурора Рената Кузьміна, провели обшук у його будинку.

Факт обшуків він підтвердив недавно одному з українських видань, повідомляє «Лівий берег».

Разом з тим, за інформацією одного із соратників Кузьміна, який нині осів у Росії, крім цінностей, документів, а також матеріалів, що безпосередньо цікавили слідство, в екс-заступника генпрокурора знайшли цікавий "сувенір" - золоту лопату.

Виріб виконано в розмірах, аналогічних тим, в яких виготовляють звичайні городні лопати, однак із золота.

«У зв'язку з тим, що офіційних повідомлень від силових органів про результати обшуків у Кузьміна не було, LB.ua сьогодні надсилає відповідні тематичні запити», - повідомили у виданні.

Нагадаємо, Генеральна прокуратура підозрює колишнього першого заступника генерального прокурора Рената Кузьміна в скоєнні низки тяжких злочинів. Зокрема, проти нього розслідують кримінальні провадження за ч. 3 ст. 371 Кримінального кодексу (незаконне затримання, привід, домашній арешт або утримання під вартою), що передбачає позбавлення волі на термін від 5 до 10 років.

Окрім того, розслідування проводять за підозрою колишнього заступника генпрокурора Рената Кузьміна в організації 2010 року незаконного затримання колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка; також - за звинуваченням у підбурюванні судді Печерського суду Києва до обрання Луценкові запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.

Як повідомляв «Ні корупції!», людиною, яка подарувала екс-президенту України Віктору Януковичу масивне золоте прес-пап'є у вигляді батона в натуральну величину хлібобулочного виробу і вагою в 2 кілограми, є президент ПАТ «Сумське НВО ім. М.В. Фрунзе» Володимир Матвійович Лук'яненко. Про це стало відомо в результаті виїмки документів в резиденції «Межигір'я».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ ГПУ НЕ БАЧИТЬ КРИМІНАЛУ В «ЗНИКНЕННІ» СКАРБІВ ЯНУКОВИЧА – НАРДЕП