На Харківщині «впіймалась» фіскал-хабарниця

Прокуратура Харківської області спільно зі співробітниками Управління СБУ в області під час отримання неправомірної вигоди викрили головного інспектора управління доходів і зборів з фізичних осіб однієї із податкових інспекцій в області.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Харківської області.

Жінку затримали під час передачі їй другого грошового траншу - 8 тис грн. Загальна сума неправомірної вигоди склала 20 тис грн.

За попередніми даними за винагороду інспектор пообіцяла не проводити перевірок господарської діяльності, пов’язаної з вирощуванням та реалізацією сільськогосподарських культур, та не застосовувати штрафні санкції.

«Інспектора податкової затримано у порядку ст. 208 КПК України. Досудове розслідування проводиться прокуратурою області за ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди службовою особою).

Наразі тривають першочергові слідчі дії. Вирішується питання про оголошення підозри», - повідомили в прокуратурі і додали, що перевіряється інформація на причетність до злочину одного з керівників затриманого податківця.

Як повідомляв «Ні корупції!», на Івано-Франківщині затримали групу податківців-хабарників, які вимагали і отримали 2 тисячі доларів хабара.

Читайте також НА ДНІПРОПЕТРОВЩИНІ ЗЛОВИЛИ «ДУЕТ» ХАБАРНИКІВ-ПОДАТКІВЦІВ

ПОДАТКІВЕЦЬ «ПРОБАЧИВ» ПІДПРИЄМЦЮ 300 ТИСЯЧ ШТРАФУ ЗА 10% ВІД СУМИ