Депутатська лікарня «Феофанія» відремонтувала свої 8 іномарок майже за двісті тисяч

Клінічна лікарня «Феофанія» Державного управління справами заплатила за послуги з ремонту і технічного обслуговування своїх восьми автомобілів в останній місяць 2016 року 191 332,40 гривень, попередньо запланувавши витратити на ці цілі 199 975,00 гривень.

Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Участь у конкурсі брали дві компанії ТОВ «АВТОКОМП СЕРВІС ЛТД» з первинною і остаточною пропозицією у 115 092, 00 грн і ТОВ «Автоцентр «Європа-Сервіс» з первинною і остаточною пропозицією у 191 332,40 грн.

В процесі розгляду пропозицію ТОВ «АВТОКОМП СЕРВІС ЛТД» було відхилено через те, що тендерна пропозиція учасника не відповідала умовам тендерної документації.

Таким чином, переможець ТОВ «Автоцентр «Європа-Сервіс» в останній місяць 2016 року отримав право відремонтувати лікарняні Мітсубісі Паджеро 2003 року випуску, Фольксваген Пасат 2007 року випуску, три Фольксвагени Шаран 2007 року випуску, Фольксваген Т-5 2007 року випуску, Фольксваген LT – 28 2004 року випуску і Опель Омега 2,0 1997 року випуску.

Згідно з YouControl власниками фірми є Сергій Гарійович Руднєв, Валерій Анатолійович Кононенко і Володимир Іванович Хоменчук.

Раніше, як повідомляли «Наші гроші», автогосподарство МВС України купувало запчастини для іномарок у ТОВ «Автоцентр «Європа-Сервіс». У цього підприємства також техобслуговувала іномарки Нацгвардія, при чому тоді торги було проведено за переговорною процедурою у зв’язку з особливим періодом, викликаним нападом Росії на Україну в Криму та Антитерористичною операцією на Донбасі.

Також користувались послугами ТОВ «Автоцентр «Європа-Сервіс» за державні гроші Управління державної охорони України та Вищий адміністративний суд України.