Постачальник крісел для НСК «Олімпійський» до Євро-2012 завдав державі збитків на 5 мільйонів

Прокуратурою міста Києва в рамках розслідування резонансних кримінальних проваджень за фактами розкрадання державних коштів під час Евро-2012 повідомлено про підозру колишньому директору підприємства “Спецпостач” міжнародного благодійного фонду “Безпека країни”.

Як повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва на своїй стоірнці у Фейсбук, встановлено, що очолюване підозрюваним підприємство у 2011-2012 роках згідно з укладеними угодами займалося закупівлею та встановленням крісел для головної спортивної арени столиці. Однак, як вбачається з матеріалів кримінального провадження, під час проведення фінансових операцій директор товариства, використовуючи документи фіктивних підприємств, умисно ухилився від сплати до державного бюджету майже 5 млн грн. податків.

«Дії підрядника кваліфіковано за ч. 3 ст. 212, ч. 4 ст. 358, ч. 1 ст. 366 КК України. За результатами розслідування слідчими прокуратури йому повідомлено про підозру та вручено клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває», - повідомили в прокуратурі і додали, що за вказівкою Генерального прокурора України Юрія Луценка столичною прокуратурою поновлено та активізовано розслідування у кримінальних провадженнях за фактами розкрадання коштів під час проведення Євро-2012.

Як повідомляв «Ні корупції!», Державна фінансова інспекція виявила збитків на 318,5 млн гривень під час ревізії використання коштів на проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ ЧИНОВНИКИ РАЗВОРОВАЛИ ТРЕТЬ ДЕНЕГ НА ЕВРО-2012, – FREEDOM HOUSE

ДОНЕЦЬКІ ЧИНОВНИКИ “НАГРІЛИСЯ” НА ПІДГОТОВЦІ ДО ЄВРО-2012

КРАСА ГРИ