Гройсман: Терпіти не можу «ущербних», які кошмарять бізнес

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман підтримує контроль за бізнесом без застосування штрафних санкцій.

Про це він сказав в рамках форуму щодо економічного розвитку регіонів 23 січня, повідомляє «Українська правда».

"Я підтримую контроль без штрафних санкцій. Моє завдання не отримати штраф. Завдання – отримати безпеку і якість", – каже Гройсман.
За словами прем'єра, він підтримує інспекції, однак проти того, щоб "кошмарити" бізнес.

"Ті, хто кошмарить бізнес, для мене є класовими ворогами, я їх просто не розумію. У мене відторгнення від таких людей. Я би різкіше сказав, якби не було камер. Я терпіти не можу таких "ущербних", які приходять на реальні підприємства, і починають щось чіплятись, виписувати якісь штрафи… Їх просто треба викидати з цих підприємств", – заявив Гройсман.

Також прем'єр прогнозує створення вже в 2017 році служби фінансових розслідувань.

"Заберем повноваження економічного контролю від податкової міліції, яка буде ліквідована, від СБУ, від економічної служби Національної поліції Міністерства внутрішніх справ. Щоб ми створили нормальну систему контрольну в державі", – наголосив він.

Як повідомляє "Слово і діло", міністр внутрішніх справ Арсен Аваков згоден на передачу низки повноважень Національної поліції Службі фінансових розслідувань, яку планують створити цього року.

Як повідомляв «Ні корупції!», міністр фінансів Олександр Данилюк заявив, що Служба фінансових розслідувань має з'явитися в Україні не пізніше ніж у 2017 році.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ ГРОЙСМАН ПУБЛІЧНО ПОКЛЯВСЯ ПОКЛАСТИ КРАЙ КОРУПЦІЇ

ГРОЙСМАН: В ГФС БАРДАК И КОРРУПЦИЯ, НО НАЛОГИ СОБИРАЮТ ХОРОШО