Заступнику начальника Львівськоі митниці завадили «тихенько» отримати 15 тисяч доларів хабара

Військовою прокуратурою Львівського гарнізону спільно та за оперативними матеріалами УЗЕ у Львівській області ДЗЕ Національної поліції , задокументовано факт вимагання та одержання неправомірної вигоди у розмірі 15 тис. доларів США виконувачем обов'язків заступника начальника Львівськоі митниці ДФС.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

За його словами, митник вимагав та отримав від підлеглих працівників як щомісячну "данину" з тих, хто перетинає митний кордон держави.

«Про побори знизу вверх знають всі- заявили і процесуально дали свідчення окремі сміливці лише тепер. Може дійсно довіра до органів правопорядку і прокуратури по крихті росте? Та і документувати поїдання "кактусів" ми навчилися краще?», - написав Матіос і додав, що заступника начальника Львівської митниці затримано у порядку ст. 208 КПК України, а гроші вилучені у повному обсязі під час проведення огляду місця події.

Своєю чергою, на сайті Нацполіції України сьогодні оприлюднили деталі затримання.

«Правоохоронці встановили, що один із її керівників організував схему поборів. Зокрема, підлеглі працівники повинні були сплачувати «данину» аби він посприяв у залишенні їх на посадах під час реформування митниці. Щоб убезпечити себе від покарання та уникнути відповідальності, посадовець долучив до корупційної схеми старшого інспектора відділу контрабанди цієї ж митниці у якості посередника», - повідомили в поліції.

Затримали одного з керівників Львівської митниці у службовому кабінеті. Він одержав від працівника відділу цього підрозділу 34 тисячі гривень та 4 тисячі доларів США.

У посередника також вилучили 1,6 тисяч доларів США. Окрім того, у нього дома знайшли ще 10 тисяч доларів США, які він повинен був передати посадовцю.

Як повідомляє ZAXID.NET , затриманий - заступник голови Львівської митниці ДФС Юрій Борисов.

За інформацією видання, відповідно до наказів Державної фіскальної служби України та Львівської митниці ДФС обов’язки виконання т.в.о заступника начальника митниці закінчувалися 20 січня 2017 року, тобто сьогодні.