Після заяви активістів ГПУ перевірить, як у Трускавці на реконструкцію парку “розтендерили” 45 мільйонів

За матеріалами Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем» органами досудового розслідування Львівщини 16 грудня 2016 року розпочато кримінальне провадження за фактом службового підроблення посадовими особами управління житлово-комунального господарства і будівництва Трускавецької міської ради при проведенні тендеру на суму 45 млн грн щодо обрання підрядної організації на реконструкцію парку в місті Трускавець Львівської області.

Про це повідомляє Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

У ході розгляду інших матеріалів активістів, прокуратурою Житомирської області підтверджено доводи про порушення вимог тендерного законодавства під час визначення Товариство з обмеженою відповідальністю «Енергоальтернатива плюс», директором якого є депутат Житомирської обласної ради, переможцем у процедурі відкритих торгів, що проводились комунальним закладом «Радомишльська загальноосвітня санаторна школа-інтернат I-III ступенів».

За ініціативою прокуратури Житомирської області Управлінням Північного офісу Державної аудиторської служби в Житомирській області складено два протоколи про вчинення головою та секретарем комітету конкурсних торгів зазначеного комунального закладу адміністративних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 164-14 (порушення законодавства про закупівлі) Кодексу України про адміністративні правопорушення, які судом розглянуто з підтвердженням виявлених порушень та вини посадових осіб.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ ВСТИГНУТИ В ОСТАННІЙ ВАГОН: У ТРУСКАВЦІ ОСВОЮВАТИМУТЬ МАЙЖЕ 45 МЛН. В ОБХІД PROZORRO

ТРУСКАВЕЦЬКЕ «НОУ-ХАУ»: ПАМ’ЯТНИКИ ЯК БЕЗПРОГРАШНА СХЕМА ДЕРИБАНУ БЮДЖЕТУ