ГПУ за півроку не з’ясувала, як родичі прокурора Ульмера отримали понад 20 об’єктів нерухомості

Генеральна прокуратура України досі не завершила досудове розслідування, як члени родини заступника прокурора Бориспільської місцевої прокуратури Київської області Миколи Ульмера протягом останніх років заволоділи понад 20 об’єктами нерухомості.

По це «Ні корупції!» повідомили у ГПУ у відповідь на запит про надання інформації з приводу проведення розслідування та надання його результатів.

Зазначимо, що розслідування за підозрою у незаконному збагаченні прокурора Ульмера та його родини триває вже понад півроку.

Протягом 2013-2016 років члени родини Бориспільського міжрайонного прокурора отримали у власність у Києві та в Бориспільському районі Київської області понад 20 об’єктів нерухомості, серед яких більше 5 га землі, 6 житлових квартир та 4 паркомісця.

26 липня суд задовольнив клопотання слідчого ГПУ і надав йому доступ до документів, що перебувають у володінні відповідних сільрад:

• щодо ділянок 0,16 га і 0,5 га у с. Вишеньки;

• щодо ділянки 0,2 га у с. Чубинське;

• щодо ділянки 0,13 га у с. Іванків.

Слідчі ГПУ перевіряють обставини безоплатного набуття цих ділянок у власність членами родини 31-річного прокурора Ульмера.

14 червня суд надав слідчому доступ до договорів куплі-продажу ще трьох ділянок загальною площею 0,25 га у с. Вишеньки та трьох квартир – у Києві на вул. Антоновича, 131 (ЖК «Парк-хол «Горький»), у Борисполі та в с. Чубинське.

Як повідомляв «Ні корупції!», раніше Микола Ульмер працював Бориспільським міжрайонним прокурором, він успішно пройшов люстрацію. Ульмер брав участь у конкурсі на посаду Бориспільського місцевого прокурора, однак у прокуратурі зміг залишитися лише на посаді заступника керівника.

Раніше, видання «Четверта влада» опублікувало розслідування про те, що тесть та теща Бориспільського міжрайонного прокурора Миколи Ульмера за останні роки оформили у власність 5,22 га землі і купили три квартири. Нині на сайті «Четвертої влади» цей матеріал відсутній, одначе на інших сайтах інформація збереглася.

«30-річний Ульмер очолив прокуратуру Бориспільського району у 2012 році. До цього він працював помічником Костянтинівського міжрайонного прокурора в Донецькій області, потім заступником Києво-Святошинського прокурора.

Микола Ульмер одружений на Еліні Ульмер (Жиратковій), яка працює прокурором у Генпрокуратурі. З 2012 року у тестя та тещі Ульмера Станіслава та Валентини Жираткових, які родом з Костянтинівки Донецької області, почала з’являтися нерухомість.

Відразу три сільради, що знаходяться під Борисполем, передали Валентині Жиратковій землі для ведення особистого сільського господарства: Вишеньківська (0,5 га), Велика Олександрівська (0,2 га) та Іванківська (1,9 га). Сільрада Іванкова також передала Станіславу Жираткову для тих же потреб 1,94 га землі.

До працевлаштування зятя на керівні посади в бориспільській прокуратурі подружжя Жираткових володіло лише однією квартирою площею 41 кв м в місті Костянтинівка», – повідомла "Четверта влада".

Читайте також МІСЦЕВІ ПРОКУРОРИ КИЇВЩИНИ: СКІЛЬКИ ЗАРОБЛЯЮТЬ І ДЕ ЖИВУТЬ