Через перестрілку в Княжичах звільнили сімох офіцерів

За результатами службового розслідування щодо винних у перестрілці у Княжичах з Нацполіції звільнили 7 офіцерів, які перебували на керівних та оперативних посадах, а стосовно ще 9 поліцейських застосували дисциплінарні стягнення.

Про це повідомляє прес-служба Національної поліції.

Зокрема, знято з посади керівника карного розшуку м. Києва, який безпосередньо відповідав за підготовку та проведення операції. Також звільнено керівників оперативної служби столичного Главку поліції, які не забезпечили належної комунікації та обміну інформацією між підрозділами, що перебували на місці події.

"Крім того, не оцінивши обстановку, яка склалася на місці події, зазначені посадовці доповіли керівництву недостовірну інформацію", - йдеться у повідомленні поліції.

Також посад позбавили низку керівників Шевченківського управління поліції, які неналежно проаналізували оперативну інформацію, що призвело до визначення невірного об’єкту нападу. Звільнено відповідального від управління поліції охорони, який, прибувши на місце події, несвоєчасно поінформував про вчинення злочину.

Разом з іншими з посади усунуто оперуповноваженого Департаменту карного розшуку Нацполіції, який несвоєчасно доповів оперативну інформацію керівництву щодо підготовки до вчинення злочину на території с. Княжичі.

Ще стосовно 9 поліцейських, у діях яких виявлено порушення, застосовано інші дисциплінарні стягнення. Зокрема, очільника Київської поліції та керівника Шевченківського районного управління поліції міста Києва попереджено про неповну посадову відповідність.

Висновок службового розслідування направлено до Генеральної прокуратури України, яка здійснює досудове розслідування в кримінальному провадженніза фактом трагедії. Згідно результатів слідства Генеральною прокуратурою буде надано остаточну оцінку діям поліцейських.

Нагадаємо, що перестрілка сталася у ніч на 4 грудня в селищі Княжичі Броварського району на Київщині. У результаті інциденту між працівниками поліції і ДСО, загинули 5 правоохоронців.

Читайте також СТРІЛЯНИНА У КНЯЖИЧАХ. ЩО ПРИХОВУЄ ВЛАДА?

АКТИВІСТИ «АВТОМАЙДАНУ» ПРОВЕЛИ АКЦІЮ ПРОТЕСТУ «АВАКOFF»