Матіосу передали документи щодо корупції в Нацгвардії (ВІДЕО)

Народний депутат Андрій Білецький у вівторок передав головному військовому прокурору України Анатолію Матіосу документи, які мають свідчити про корупцію керівництва Нацгвардії.

Про це повідомляється на «Azov.Press».

«17 січня народний депутат Андрій Білецький передав Головному військовому прокурору України - Анатолію Матіосу першу частину доказів про корупцію керівництва Національної гвардії України. Документи передані у підтвердження заяви А.Білецького, зробленої ним 14 січня 2017 року», - сказано у повідомленні.

Як повідомляв «Ні корупції!», 14 січня народний депутат України Андрій Білецький оприлюднив заяву, в якій звинуватив керівництво Національної гвардії у «сепаратизмі та системній корупції».

"Я не можу більше мовчати про ситуацію в Національній гвардії України. Ситуація абсолютно не нормальна для третього року війни – на керівних посадах перебувають відверті сепаратисти, діє систематична корупція», – написав Білецький.

Також він звинуватив керівництво Нацгвардії «у прямому покриванні офіцерів-сепаратистів».

«Я із командою волонтерів готую розкриття і корупційної складової в Національній гвардії. Ми вже маємо докази того, що ця система краде кожну третю гривню. Невдовзі я буду готовий оприлюднити ці факти», - йдеться у тексті звернення Білецького.

Своєю чергою, Національна гвардія України звернулася з письмовою заявою до Служби безпеки України та військової прокуратури щодо звинувачень народного депутата Андрія Білецького про корупцію і сепаратизм у Нацгвардії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ НАЦГВАРДІЯ КУПИЛА ВЗУТТЯ НА 14 МІЛЬЙОНІВ У ФІРМИ, З ЯКОЮ СУДИЛАСЯ ЗА НЕЯКІСНІ БЕРЦІ