У Кропивницькому «впіймався» суддя, який за 3 тисячі доларів обіцяв «умовний» термін

Суддю Кіровоградського районного суду Кіровоградської області затримала на хабарі Служба безпеки України спільно зі слідчими Генеральної прокуратури України.

Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

Служитель Феміди через посередника - адвоката вимагав три тисячі доларів США за винесення судового рішення з «умовним» строком покарання за виробництво наркотиків раніше засудженому.

Суддю та адвоката затримано згідно зі ст. 208 КПК України під час одержання неправомірної вигоди.

«Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 190 та ч. 2 ст. 375 Кримінального кодексу України.

Тривають невідкладні слідчі дії, встановлюються обставини протиправної діяльності судді та його спільники», - повідомили в СБУ.

Додамо, що керівник САП Назар Холодницький повідомив, що Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою (САП) та детективами НАБ України закінчено досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно судді Жовтневого районного суду міста Дніпра, який отримав неправомірну вигоду у розмірі 10 тис. доларів США за обіцянку впливу на працівників правоохоронних органів з метою вирішення питання про закриття кримінального провадження.

Як повідомляв «Ні корупції!», в жовтні 2016 року цей суддя, пообіцявши посприяти у припиненні кримінального переслідування особи працівниками національної поліції, перебуваючи у одному із ресторанів міста Дніпра, отримав хабар у розмірі 10 тис. доларів США.