Освітяни Одеси замовили своїй улюблениці харчів на 152 мільйони за високими цінами

Департамент освіти та науки Одеської міської ради 3-11 січня за результатами тендерів уклала низку угоду із ТОВ «Проект Інвест ХХІ» про постачання харчових продуктів на загальну суму 151,61 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро», інформують «Наші гроші».

Фірма поставлятиме харчі в одеські навчальні заклади протягом 2017 року (повний перелік із цінами – у таблиці ТУТ). При цьому деякі ціни є вищими за ринкові.

Так, яловичину охолоджену першого ґатунку купують по 118,86 грн. за кілограм.

Нещодавно Управління освіти Енергодарської міської ради замовило м’якуш яловичини першої категорії на чверть дешевше – по 87,74 грн. за кілограм.

Мандарини та апельсини одеським школярам купують відповідно по 42,36 грн. і 45,48 грн., тоді як у роздрібних мережах вони зараз продаються по 25,00-30,00 грн./кг.

ТОВ «Проект Інвест ХХІ» заснували у квітні 2011 р. Владислав Теслюк і Наталя Фоміна. Остання зараз є директором та одноосібним власником фірми. Також вона відома як член Ліберально-гуманістичної партії «Товариш», від якої у 2010 р. балотувалася до Одеської міськради, однак не пройшла.

За даними місцевих ЗМІ, ця фірма входить до групи ГЕРЦ Констятина Ткача, який користується підтримкою з боку мера Одеси Геннадія Труханова.

Усього з 2013 року фірма-переможець виграла тендерів на 641,65 млн грн.

Єдиним допущеним конкурентом на нинішніх торгах було ТОВ «Одеська продуктова компанія» Сергія Павлова, яке з березня 2016 року отримало підрядів на 1,09 млн грн.

Заявку ТОВ «Єреміївський м’ясокомбінат» щодо курятини відхилили через недоліки договору оренди складу.

ТОВ «Українська промислово-логістична група Зиск» зверталося до замовника, щоб той прибрав вимоги, які фірма вважала дискримінаційними. Зокрема йшлося про наявність складів саме в Одесі та поставку окремих продуктів до 7 години ранку, наприклад, молока. Однак департамент відмовився змінювати тендерну документацію.

Як повідомляв «Ні корупції!», Управлінням освіти, молоді та спорту Святошинської районної в м. Києві державної адміністрації закуповує товари у фірм за цінами, що перевищують середньоринкові. До того ж, без наявних для того обґрунтувань застосовується скорочена процедура закупівель.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ ОСВІТЯНИ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ «НАГРІЛИ» ДЕРЖАВУ НА ПІВМІЛЬЙОНА

ПОЛІЦІЯ ПІДОЗРЮЄ, ЩО ВІННИЦЬКІ ОСВІТЯНИ ЗА 60 МІЛЬЙОНІВ КУПУЮТЬ СТАРІ РОСІЙСЬКІ АВТОБУСИ ЗА ПІДРОБНИМИ ДОВІДКАМИ