Суддя-хабарник виявився фігурантом скандалів щодо Межигір’я

Стало відомо ім’я затриманого на хабарі судді Господарського суду Києва. Ним виявився Любомир Головатюк.

Як повідомляє «Українська правда», раніше активісти звинувачували Любомира Головатюка у схемах передачі "Межигір’я" Януковичу. Його прізвище фігурує в низці журналістських розслідувань, які викривали схему передачі резиденції Межигір’я Януковичу.

Також його прізвище можна зустріти в ЗМІ в контексті низки сумнівних суддівських рішень.

Згідно із декларацією, суддя разом із сім’єю має квартиру 86,9 кв.м у Києві, у 2011 році у нього з’явився будинок площею 189,9 кв.м у Тужилові Яготинського району. Там же у судді є дві земельні ділянки площею 3060 кв м та 2499 кв м.

Також суддя має земельну ділянку у Борисполі 800 кв м.

У його дружини є земельна ділянка 2800 кв. м у Згурівському районі Київської області та половина будинку площею 18 кв м.

Їздить Головатюк на Toyota Land Cruiser 200, задекларована вартість 263,100 тисяч гривень, також у нього є KIA Credos. Скільки вона коштує – суддя написав, що не знає.

Дружина Головатюка володіє 60% ТОВ "Ягопак" яке виготовляє упаковки.

У минулому році Головатюк задекларував 234,867 тисяч зарплати та 36,210 тисяч пенсії.

Прибутки його дружини дещо скромніші: 113,5 тисяч зарплати та 821 грн процентів.

При цьому у судді на рахунках в банках 250 тисяч, у дружини в банку півмільйона, ще 90 тисяч грн вона позичила.

Колишній перший заступник голови Адміністрації Президента часів Януковича Андрій Портнов виклав на своїй сторінці у Фейсбук  фото із затриманим суддею, на яких видно синці та закривавлене вухо судді. Водночас на фото із затриманням судді, оприлюднених генпрокурором, слідів побиття не видно.

Нагадаємо, увечері 12 січня суддю Господарського суду Києва затримали у приміщенні суду, він вимагав 16 000 доларів США за вирок на користь позивача.

Як повідомила на своїй сторінці у Фейсбук прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган, суддя Господарського суду Києва вимагав 16 000 доларів США за вирок на користь позивача.