Минулого року на Черкащині аудитори не дали вкрасти 37 млн. грн

Протягом 2016 року Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області провело ревізії, перевірки державних закупівель та комісійні перевірки 101 підприємства, установи і організації. Серед них  проінспектували і 68 бюджетних установ та один державний цільовий фонд.

Про це «Ні корупції!» повідомив Сергій Мельник,  в.о. начальника Управління Північного офісу Держаудитслужби у Черкаській області у відповіді на інформаційний запит.

Разом з тим в Управлінні повідомили, що унаслідок ревізій та перевірок, до суду було пред’явлено  вісім позовів щодо відшкодування втрат фінансових та матеріальних ресурсів.

У 261 випадку до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано такі заходи впливу за порушення бюджетного законодавства як призупинення бюджетних асигнувань, зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних асигнувань.

За недотримання законодавства 424 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 149 – до дисциплінарної та матеріальної та 11 посадових осіб звільнено із займаних посад.

Підсумком таких дій стало забезпечення усунення фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 37087,83 тис. грн.

Загалом в Україні протягом 11 місяців 2016 року Держаудитслужба забезпечила відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів держави на суму майже 570 млн грн. Від початку 2016 року Служба перевірила майже 2,2 тис. підприємств, установ та організацій, на понад 90 % з яких виявила порушення фінансово-господарської дисципліни.

Нагадаємо, Держаудитслужбу утворено у жовтні 2015 року унаслідок реорганізації Держфінінспекції.