Миколаївські чиновники не виконували Закон і дозволяли перевозити пасажирів на переобладнаних автобусах

Співробітники Служби безпеки України викрили зловживання посадовців Миколаївської облдержадміністрації при організації пасажирських перевезень на міжміських і приміських автобусних маршрутах регіону.

Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

Правоохоронці встановили, що посадовці, у порушення вимог чинного законодавства, допускали до участі у конкурсах підприємців, які планували використовувати автобуси, переобладнані з вантажних транспортних засобів. Співробітники спецслужби з’ясували, що під час проведення двох останніх конкурсів серед переможців були десять перевізників у автопарку яких частка перероблених автобусів складає майже сорок відсотків.

«Між тим, згідно із ст. 45 Закону України «Про автомобільний транспорт», таким перевізникам заборонено брати участь у конкурсах з перевезень пасажирів на маршрутах загального користування», - повідомили в СБУ і додали, що нині відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 367 Кримінального кодексу України.

СБУ також ініціювало додаткову перевірку облдержадміністрацією перевізників Миколаївщини для приведення галузі у відповідність до вимог чинного законодавства.

За інформацією відомства, протягом 2016 року на дорогах загального користування в Україні сталось 97 дорожньо-транспортних пригод за участі переобладнаних автобусів, в яких загинуло сім осіб та 225 отримали травми різного ступеню тяжкості.

Читайте також Перевізники не мають права обмежувати кількість пільгових місць

Бабці, «бабки» і національна безпека, або Кому саме повертають за ваш пільговий проїзд 

«Безрозмірна маршрутка»: соціальний маршрут мера Здолбунова перевозить пільговиків у 10 разів більше норми