Кваліфікаційна комісія перенесла справу судді Бабенка на невизначений час

Володимир Бабенко

Вища кваліфікаційна комісія суддів України провела перше засідання у дисциплінарному провадженні у справі Володимира Бабенка, голови Апеляційного суду Черкаської області, й відклала ту справу на невизначений термін. Відкрити дисциплінарну справу стосовно пана Бабенка Комісія прийняла рішення 27 вересня 2016 року.  З часу подання першої скарги на роботу того голови суду до моменту відкриття справи минуло майже два роки.

«Прогнозовано Бабенко В.М. взяв курс на затягування. Сам він не з'явився, але один з його адвокатів був і просив перенести засідання "бо не встигли ознайомитися зі справою". ВККС задовольнила клопотання і перенесла засідання на НЕВИЗНАЧЕНИЙ час. Це дає можливість Бабенку ухилитись від покарання по ключовому епізоду - тиску на суддю Бондаренка з вимогами винести незаконне рішення. Запис того, як Бабенко повчав Бондаренка, є публічним і пройшов відповідні експертизи. Але подія відбулась вже понад 3 роки тому, і очевидно, що єдина надія Бабенка - закінчення строків», - повідомляє адвокат Роман Маселко.

ВККСУ, фото із ФБ Романа Маселка

«Ні корупції!» писав про те, що пан Бабенко як голова суду та суддя вимагав виносити незаконні рішення і  причетний до справ проти активістів Майдану, а нині намагається уникнути відповідальності та втекти у відставку.

Однак Парламент не голосував за відставку Бабенка, попри те, що Вища рада юстиції задовольнила його подання.