Комунальники з Печерська переплатили бізнесменам 400 тисяч за заміну вікон

Управління житлово- комунального господарства та будівництва Печерської районної в місті Києві державної адміністрації в результаті допущеного завищення вартості та обсягів виконаних робіт зайво перераховано підрядній організації ТОВ «Укрмонтажлюкс» коштів спеціального фонду міського бюджету на загальну суму 405,971 тис. грн, що призвело до фінансових втрат на зазначену суму.

Про це йдеться у тексті звіту Департаменту внутрішнього фінансового контролю та аудиту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) , що розміщений на сайті Департаменту.

Аудит проводився із залученням спеціалістів КП «Київекспертиза».

«Під час проведення аудиту відповідності діяльності управління житлово- комунального господарства та будівництва Печерської районної в місті Києві державної адміністрації як замовника щодо дотримання актів законодавства, планів, процедур, контрактів під час капітального ремонту, заміни вікон в житловому будинку по вул. Кловський узвіз, 24 у Печерському районі м. Києва та у школі І-ІІІ ступенів № 134, ім. Ю. Гагаріна, вул. Печерський узвіз, 13-а у Печерському районі м. Києва … виявлено завищення будівельно-монтажних робіт у ТОВ «Укрмонтажлюкс» на загальну суму 405,971 тис. грн (в т.ч. по вул. Кловський узвіз, 24 – 261,893 тис. грн, вул. Печерський узвіз, 13-а (школа № 134) – 144,078 тис. грн), чи 23,48 % від загальної вартості перевірених робіт», - йдеться у звіті аудиторів.

Крім того перевірка виявила, що Управлінням житлово-комунального господарства та будівництва Печерської РДА збуло завищено видатки на технічний нагляд ПП «Ремтехбуд» в сумі 8,449 тис. грн.

Відтак, аудитори наполегливо рекомендували печерським комунальниками повернути до бюджету 414,42 тис. грн (в т.ч. завищення обсягів та вартості робіт на суму 405,971 тис. грн, завищення видатків на здійснення технічного нагляду – 8,449 тис. грн), а в подальшому, в договорах з підрядниками передбачати безумовне повернення виконавцем робіт коштів в сумі виявленого контролюючими органами завищення обсягів та вартості виконаних робіт.

Також аудитори рекомендували посилити контроль за дотриманням законодавства при розрахунку вартості будівельно-монтажних робіт та притягнути винних осіб до відповідальності.

Як повідомляв «Ні корупції!», чиновники Управління будівництва та архітектури Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації завищили на понад 100 тисяч гривень вартість ремонту на двох шкільних об’єктах.

Ще раніше, як повідомляв «Ні корупції!», що чиновники управління капітального будівництва Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації переплатили підрядникам за капітальний ремонт столичної школи №316 106,2 тис грн.

Читайте також Фірмі соратника Думчева переплатили 200 тисяч бюджетних гривень 

У «Салюті» і «Ялинці» виявили порушень на понад 5 мільйонів