ДУС не цікаво платити за утилізацію техніки 1 копійку – інша справа 120 тисяч

Державне управління справами (ДУС) не захотіло утилізувати комп’ютерну та оргтехніку на 1 копійку, на яку планувало витратити 120 тисяч гривень. А тому скасувало державні закупівлі цієї послуги. 

Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Так, Державне управління справами при проведенні допорогової закупівлі планувало витратити 120 тисяч гривень на послуги з утилізації комп’ютерної та оргтехніки.

Критерій вибору переможця був один – ціна.

Але після того, як 13 грудня один з учасників погодився виконати роботи з утилізації за 0,01 грн (1 копійку), у ДУС повідомили, що відпала необхідність у проведенні даної закупівлі.

Відтак, 20 грудня державні закупівлі були відмінені.

Ціну в 0,01 грн за послуги з утилізації виставило дніпропетровське ТОВ «Метал». А найбільшу ціну – 120 тисяч гривень - за аналогічні послуги виставило ТОВ «Центр-ВДМ» з пропискою на Кіровоградщині.

Як повідомляв «Ні корупції!», Київська ОДА планувала витратити 40 тисяч гривень на комп'ютерну утилізацію техніки, яку фірма зробить за 1 (одну!) копійку. До слова, утилізацію проводитиме ТОВ «Метал», яка і запропонувала ДУС провести аналогічні роботи за таку ж вартість.