Прокурор Київщини не вказав у е-декларації приватизовану перед призначенням державну квартиру

Прокурор Київської області Дмитро Чібісов не зазначив в електронній декларації за 2015 рік квартиру площею понад 80 кв м з державного житлового фонду, яку він приватизував у грудні 2015 року.

Про це стало відомо з е-декларації про майно і доходи за 2015 рік прокурора Київщини, що розміщена в єдиному державному реєстрі декларацій.

Згідно з е-декларацією головного прокурора Київщини, сам прокурор не має у власності жодного рухомого чи нерухомого майна.

Водночас, його дружина Марина Володимирівна має в столиці квартиру площею 40,4 кв м і ще земельну ділянку площею 2500 кв м у с. Блудше Козелецького району на Чернігівщині.

Торік прокурор заробив майже 160 тисяч гривень зарплати, а його дружина – 11163 грн матеріальної допомоги. Готівкою подружжя зберігають 33500 грн і 21000 дол.

Як повідомляли «Наші гроші», Дмитро Чібісов у грудні 2015 року приватизував квартиру державного житлового фонду у Дарницькому районі Києва. Як свідчить витяг із Реєстру майнових прав, йдеться про квартиру площею 84 кв м по вул. Григорія Ващенка,7. За цією адресою розташована багатоповерхівка 2014 р. побудови.

Свідоцтво про право власності видане 24.12.2015 р. сектором приватизації державного житлового фонду Дарницької райдержадміністрації. Інформацію про власність внесено до реєстру майнових прав 19 лютого 2016 р.

Співвласниками квартири разом із Дмитром Чібісовим стали його син і донька – Тимур і Каріна.

Як повідомляв «Ні корупції!», у липні 2016 року Генпрокурор Юрій Луценко призначив Дмитра Чібісова прокурором Київщини і особисто представив його колективу прокуратури області.

Дмитро Чібісов народився у 1978 році. У 2000-му закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого.

Свою роботу в органах прокуратури розпочав у листопаді 2000 року слідчим Хмільницької міжрайонної прокуратури Вінницької області. Надалі працював на посадах слідчого прокуратури Дніпровського району м. Києва, заступника прокурора Оболонського району м. Києва, Переяслав-Хмельницького міжрайонного прокурора Київської області, заступника прокурора Київської області, прокурора Чернігівської області, начальника відділу нагляду за додержанням законів органами податкової міліції управління нагляду за додержанням законів у кримінальних провадженнях прокуратури Київської області.