Виконавці Фонду соцстраху в стані ліквідації замовили путівок на чверть мільярда без торгів

Виконавча дирекція Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності з 24 жовтня по 28 грудня уклала низку угод про послуги з відновлювального лікування застрахованих осіб та членів їх сімей на загальну суму 260,59 млн грн.

Про це повідомляється у системі «Прозорро», інформують «Наші гроші».

Закупівлю провели за переговорною процедурою через відсутність конкуренції.

Путівки замовили на кінець 2016 року та весь 2017 рік. Станом на 10 січня, за даними «Прозорро», із загальної суми підрядникам було виплачено 13,32 млн грн.

Найбільше замовлень на суму 233,99 млн грн. традиційно отримали заклади «Укрпрофоздоровниці». Серед них лідерами є ПрАТ ЛОЗ «Миргородкурорт» – 49,55 млн грн., ДП «Клінічний санаторій «Жовтень» – 24,22 млн грн. і ПрАТ «Приазовкурорт» – 23,69 млн грн.

Видання нагадало, що з 17 грудня 2015 року дирекція перебуває у стані припинення у зв’язку з реорганізацією системи соцстраху. Також ліквідовують Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України. Замість цих двох фондів 31 грудня 2015 року створено один Фонд соціального страхування України.

Як повідомляв «Ні корупції!», харківський санаторій, що фігурував у справі відмивання грошей, отримує кошти з державного бюджету.

Читайте також Фирма с уставным капиталом в 1000 гривен снова выиграла тендер на реабилитацию воинов АТО

Мінсоцполітики закуповує путівки в санаторії з жахливими умовами перебування