У Мінюсті оголосили кандидатів на посаду головного люстратора і попросили громадськість висловитись щодо них

Заступник міністра юстиції, куратор департаменту люстрації Мінюсту просить громадськість долучитися до конкурсу в якості спостерігачів для забезпечення максимальної прозорості відбору кандидатів на заміщення вакантної посади директора Департаменту з питань люстрації.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав заступник Міністра юстиції Сергій Петухов, якого на час проведення конкурсного відбору було призначено куратором роботи Департаменту з питань люстрації.

«На посаду Директора департаменту люстрації подали документи 12 кандидатів. Прошу повідомляти, якщо є сумніви у доброчесності когось із кандидатів», - написав Петухов.

Міністерство юстиції нагадало, що у період з 17 по 19 січня буде проведено конкурс на посаду директора Департаменту з питань люстрації. Конкурс на посаду директора Департаменту з питань люстрації включає:

• перший етап конкурсного відбору - письмове тестування кандидатів на посаду директора Департаменту люстрації відбудеться о 10:00 годині 17 січня 2017 року, за адресою: м.Київ, вул. Січових Стрільців, 73.

• другий етап конкурсного відбору – вирішення практичного завдання відбудеться о 10:00 годині 18 січня 2017 року, за адресою: м.Київ, пров.Рильського, 10.

• третій етап конкурсного відбору – співбесіда з кандидатами на посаду директора Департаменту люстрації відбудеться о 10:00 годині 19 січня 2017 року, за адресою: м.Київ, пров.Рильського, 10.

Список кандидатів, які подали у визначений строк повний пакет документів на посаду директора Департаменту з питань люстрації:

1. Бондар Вадим Олегович

2. Дуброва Аліса Ігорівна

3. Єсик Тетяна Олександрівна

4. Ковалевська Любов Іванівна

5. Крупчак Назар Валерійович

6. Макаренко Дмитро Володимирович

7. Нагорний Сергій Сергійович

8. Самойленко Анна Василівна

9. Татарченко Олександр В’ячеславович

10. Чіковані Олександра Валеріївна

11. Шевченко Наталія В’ячеславівна

12. Яровий Віталій Володимирович

Задля забезпечення максимальної відкритості та прозорості конкурсу у Мінюсті запросили представників громадських організацій та ЗМІ приєднатися у якості спостерігачів до процесу відбору і пообіцяли, що конкурс буде проведено за принципами повної відкритості.

Як повідомляв «Ні корупції!», на початку грудня Міністерство юстиції України оголосило проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Департаменту з питань люстрації.

Нагадаємо, що 21 листопада Тетяна Козаченко звільнилася з посади директора люстраційного департаменту Мін’юсту.

22 листопада міністр Павло Петренко заявив, що Міністерство юстиції призначило виконувачем обов’язків директора департаменту з питань люстрації Калинчук замість Козаченко.

2 грудня заступник міністра Ганна Онищенко заблокувала призначення Анни Калинчук на посаду т.в.о. голови департаменту.