Тисячу картриджів нардепам без тендеру заправив депутат Вишгородської міськради

Управління справами Верховної Ради України перед Новим роком без проведення тендеру замовило послуги з перезарядки відпрацьованих картриджів до друкованих пристроїв у товариства з обмеженою відповідальністю «ВС Технолоджі».

Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Згідно з договором від 23 грудня 2016 року № 202 між Управлінням справами Верховної Ради і ТОВ «ВС Технолоджі», фірма мала за два дні перезаправити 1 108 одиниць відпрацьованих картриджів на суму 199 969,98 гривень.

Згідно з Єдиним державним реєстром фізичних і юридичних осіб, засновниками і власниками ТОВ «ВС Технолоджі» є Володимир Вікторович Степанюк і Валентин Іванович Коровай. Прописка обидвох – у Вишгороді на Київщині.

Згідно з інформацією на сайті Вишгородської міської ради, Валентин Іванович Коровай є позапартійним (пройшов в раду від СПУ – авт.) депутатом цієї міськради.

Як повідомляв «Ні корупції!», антикорупційні активісти заявили про масове проведення сумнівних тендерів органами влади перед Новим роком.

Так, в останній місяць 2016 року органи влади почали масово здійснювати допорогові закупівлі, тобто, невідкладні закупівлі товарів і послуг вартістю до 200 тис. гривень.