Одеський нардеп Голубов задекларував криптовалюту біткойн на 76 мільйонів гривень

Дмитро Голубов. Фото з відкритих джерел

Народний депутат України з Одеси від Блоку Петра Порошенка Дмитро Голубов у електронній декларації , окрім будинку, квартири, автівки й чималої суми готівки, задекларував ще понад 4 тисяч одиниць криптовалюти, яку він придбав за 402 тисячі гривень.

Наразі вартість біткойну Голубова наближається до 76 мільйонів гривень. При цьому народний обранець не відмовився від державної компенсації за оренду готельного номера й за депутатську діяльність.

Так, Голубов офіційно живе дуже скромно за мірками українських можновладців: у нього є будинок на 74,3 квадратних метри в Одеській області, його дружина володіє 50% квартири в Одесі на 43,9 квадратів.

Також Голубов зафіксував у е-декларації оренду готельного номера.

Дружина нардепа має елітну автівку, яку придбала в 2007 році. Сам Голубов жодного автотранспорту не задекларував.

Доходи родини народного обранця у 2015 році також були дуже скромні – лише зарплатня Голубова в розмірі 71 тисячі гривень, понад 80 тисяч відшкодування витрат, пов’язаних з депутатськими повноваженнями, та майже 168 тисяч гривень компенсації за оренду готельного номера. Дружина народного обранця не принесла в родину за рік жодної гривні.

Але Голубов задекларував чималу суму готівки в валюті, якій він, вочевидь, довіряє більше, ніж гривні: за ним 220 тисяч доларів США, за дружиною 280 тисяч доларів. Також у дружини нардепа є заощадження і в національній валюті: 620 тисяч гривень.

Слід зазначити, що дружина поціновувача віртуальних грошей протягом 2016 року придбала в Одесі телевізійну компанію. Так, згідно з даними системи Youcontrol, дружині Голубова Анастасії Лашкарьовій належить ТОВ «Телерадіокомпанія «Здоров’я».

Крім того, Лашкарьова ввійшла в перелік засновників житлово-будівельного кооперативу «Парк фонтанів».