Голова Миколаївської області Савченко пройшов випробувальний термін

Голова Миколаївської обладміністрації Олексій Савченко, який прославився не особливо грамотною презентацією під час конкурсу на посаду, пройшов випробувальний термін.

Так, керівник головного департаменту регіональної та кадрової політики Адміністрації Президента Наталія Анненкова заявила, що після завершення тримісячного випробувального терміну Савченко не був звільнений з посади і вважається таким, що пройшов випробування, повідомляє «Лівий берег» з посиланням на інформацію «Українських новин».

Як повідомляв «Ні корупції!», Олексій Савченко у вересні виграв конкурс на заміщення вакантної посади голови Миколаївської ОДА і в жовтні був призначений Президентом Петром Порошенком на цю посаду.

До призначення головою Миколаївської області Савченко був нардепом від БПП.

Його презентація під час конкурсу містила велику кількість помилок.

Також, як повідомляв «Ні корупції!», Печерський районний суд міста Києва зобов’язав Національну поліцію України розпочати досудове розслідування з приводу фактів щодо проходження конкурсу на посаду голови Миколаївської ОДА Олексієм Савченком, оприлюднених у сюжеті «Реформа держслужби: гра в імітацію» програми «Схеми».

Читайте також Ігор Коліушко: Переможець конкурсу на голову Миколаївської ОДА робив помилки в кожному другому слові

«Схеми» показали, як у рамках реформи держслужби проводять «конкурси для своїх»