Аудитори перевірять 50-тисячну угоду на ремонт сільської школи на Черкащині

«Ні корупції!» у блозі «Як заробити мільйони – історія однієї черкаської угоди» розповів про те, як наприкінці року чиновники вирішили підремонтувати школу. Авторів розслідування насторожили стислі терміни та розмитість формулювань у документації. Також виявилося, що замість одних робіт, вказаних в угоді, виконуватимуть зовсім інші. Угодою зацікавилося Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області.

Якби не наше розслідування, цілком ймовірно, що цей договір міг би так і залишитися поза увагою органів, що здійснюють контроль реалізації таких домовленостей.

Про це свідчить лист "Ні корупції!" від державних аудиторів: «У 2016 році проведено планову ревізію фінансово-господарської діяльності відділу освіти Черкаської районної державної адміністрації за період з  01.09.2013 по 31.12.2015, тобто період, в якому був укладений договір на ремонт будівлі, не був охоплений контролем". 

"Разом з тим повідомляємо, що стан виконання угоди на проведення поточного ремонту будівлі (частковий ремонт східців) Степанківської ЗОШ I-III ступенів буде досліджено Управлінням під час наступного планового контрольного заходу у відділі освіти Черкаської районної державної адміністрації», - повідомив «Ні корупції!» Сергій Мельник, в.о. начальника Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області.