Фірма, яку регулярно годує філія «Укргазтехзв’язку», за майже 200 тисяч відремонтувала гараж Бориспільської міськради

ТОВ «Грін Маєток» майже за 198 259, 52 гривень зробив поточний ремот гаража виконкому Бориспільської міськради по вул. Київський Шлях, 72.

Відповідна інформація розміщена на сайті відкритих закупівель Є-дата.

Загальну оплату, згідно з договором, було розбито на три частини – оплата за купівлю витратних матеріалів, аванс і основний.

Згідно з розрахунком Антикорупційного монітору, формалізовані ознаки якості переможця - незадовільні.

Згідно з Єдиним державним реєстром юридичних і фізичних осіб, засновником та директором ТОВ «Грін маєток» є Красенко Павло Вікторович з пропискою у місті Білгород-Дністровський Одеської області. Статутний капітал ТОВ - 50 тисяч гривень. Зареєстроване ТОВ «Грін маєток» на Київщині у Бориспільському районі, у селі Глибоке по вулиці Перша Леся Курбаса, буд. 3.

Це перша робота, виконана ТОВ «Грін маєток» для Бориспільської міськради. Раніше ТОВ отримувала гроші внаслідок державних закупівель лише від філії «Укргазтехзв’язку». Причому, першу перемогу фірма отримала вже за місяць після створення.

Раніше, як повідомляли «Наші гроші», ТОВ «Грін Маєток» виграла тендер, який оголосила філія «Управління «Укргазтехзв’язок» ПАТ «Укртрансгаз», на ремонт адміністративної будівлі вартістю 4,20 млн грн.». У конкурсі взяли участь лише дві фірми, мінімально необхідні для проведення відкритих торгів. При цьому жоден з конкурентів, зробивши стартові пропозиції, у подальшому не зменшив ціну ні на копійку.

У листопаді, як з’ясував «Ні корупції!» з інформації, що міститься на сайті «Прозорро», філія «Управління «Укргазтехзв’язок» ПАТ «Укртрансгаз» купила у ТОВ «Грін маєток» кухонного приладдя на 121 278, 00 грн.

Крім цього, було укладено ще три договори на суму 71380,18 грн., 86216,03 грн. і 97 093,27 грн. між ТОВ і філією «Укргазтехзв’язку».