Київська облрада перед Новим роком накупила сувенірів, календарів і вишиванок майже на півмільйона

Київська обласна рада напередодні Нового року проплатила майже 500 тисяч гривень за сувеніри, дизайнерські настільні календарі, чоловічі й жіночі вишиванки, годинники, квіти, подарункові блокноти і флешки.

Відповідна інформація розміщена на посталі публічних закупівель Є-дата.

Так, у ФОП Колосюк О.М. облрада купила сувенірів майже на 85 тисяч гривень.

У ТОВ «ЛЕКС ГРУП» чиновники купили дизайнерських настільних календарів на 84 тисячі гривень.

У ФОП Горланова М.О. було придбано скляних сувенірів з логотипом майже на 80 тисяч гривень.

ФОП Масiк В.С продав КОР жіночих вишиванок на майже 40 тисяч гривень. І на таку ж суму ще й чоловічих.

Ще купили годинників на суму майже 40 тисяч гривень, квітів на 30 тисяч гривень, подарункових блокнотів на 23,5 тисячі гривень і подарункових флешок на 16 тисяч гривень.

Як повідомляв «Ні корупції!», Парцхаладзе напередодні призначення Горгана суттєво збільшив видатки на сувеніри і годинники.

Так, Київська обласна державна адміністрація схвалила проект змін до Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед Київською областю, здійснення представницьких та інших заходів на 2016-2020 роки.

Згідно з документом, на придбання цінних подарунків для вручення керівництвом області під час урочистих заходів, оренди приміщень для свят, транспортних послуг, виготовлення друкованої продукції, відрядження керівників області, організації святкових заходів і виготовлення бланків Почесних грамот з бюджету області планують витратити 10 538,8 тис грн упродовж 2016-2020 рр.